Гайковерт Vitals Master UA 50105GNve (100103)
Фото 5 |
Vitals Master UA 50105GNve |
|
Продуктивний ударний гайковерт високої потужності з мережевим живленням і хорошою комплектацією. Позиціонується як модель середньої цінової категорії, орієнтована на активне професійне використання. Впорається з операціями завертання/відвернення різьбових з'єднань на болтах і гайках. Так підійде для вкручування/викручування глухарів і анкер-шурупів. Призначений для використання на шиномонтажах і станціях технічного обслуговування автомобілів.
Оснащений потужним колекторним електродвигуном (1050 Вт) з швидким доступом до щіток, змінити які можна без розбирання корпусу. Надійний редуктор виконаний в легкосплавном корпусі, який ефективно розсіює тепло, що виділяється при роботі під інтенсивним навантаженням. Ударний гайковерт Vitals Master UA 50105GNve здатний показувати вражаючий піковий крутний момент, причому його максимальне значення досягається в операціях відвернення (500 Нм, при загвинчуванні до 350 Нм). Може впевнено працювати з гайками і болтами розміром від М12 до М20. Ефективний при роботі з кріпленнями, що мають сліди корозії. Для передачі потужного крутного моменту обладнаний патроном типу квадрат 1/2". Має міцну і добре збалансовану конструкцію. Рукоятка гайковерта розташована безпосередньо під центром ваги корпусу, що покращує ергономіку і знижує стомлюваність оператора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals Master UA 50105GNve
Усі ціни 13 →Гайковерт сетевой Vitals Master Ua 50105GNve | 3 368 грн. |
Гайкокрут мережевий Vitals Master UA 50105GNve 100103N | 3 849 грн. |
Гайковерт мережевий Vitals Master UA 50105GNve 100103N | 3 380 грн. |
Гайкокрут Vitals UA 50105GNve (100103N) | 3 849 грн. |
Гайковерт мережевий VITALS MASTER UA 50105GNVE | 4 045 грн. |