Електрогенератор Mast Group RD7500E
Фото 8 |
Mast Group RD7500E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group RD7500E
Mast Group RD7500E офіційна гарантія | 17 499 грн. |
Mast Group Mast Group RD7500E | 17 999 грн. |
Бензиновый генератор MAST GROUP RD7500E | 17 998 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP RD7500E | 20 158 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →