Холодильник Vivax DD-207 WH білий
Vivax DD-207 WH білий 2022 рік білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivax DD-207 WH білий
Усі ціни 20 →Холодильник Vivax DD-207 WH | 8 856 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Vivax DD-207 WH | 7 865 грн. |
Холодильник Vivax DD-207 WH | 9 436 грн. |
Холодильник Vivax DD-207 Wh | 7 701 грн. |
Холодильник Vivax dd-207 wh | 9 739 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Vivax DD-207 WH
Ціни на Vivax DD-207 WH |
---|---|---|---|---|
Vivax DD-207 WH білий | від 7 590 грн. | 21 пропозиція | ||
Vivax DD-207 S сріблястий | від 8 106 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →