Холодильник Vivax CF-174 LF S сріблястий
Фото 4 |
Vivax CF-174 LF S сріблястий білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivax CF-174 LF S сріблястий
Усі ціни 15 →Холодильник Vivax CF-174 Lf S | 9 042 грн. |
Холодильник Vivax CF-174 LF S (1,51 м, нижня мор. срібло) | 9 671 грн. |
Холодильник Vivax CF-174 LF S (1,51 м, нижня мор. срібло) | 9 329 грн. |
Vivax CF-174 LF S | 9 290 грн. |
Vivax CF-174LF Srebrny | 14 960 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Vivax CF-174 LF S
Ціни на Vivax CF-174 LF S |
---|---|---|---|---|
Vivax CF-174 LF W білий | від 8 786 грн. | 14 пропозицій | ||
Vivax CF-174 LF S сріблястий | від 9 042 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →