Смартфон Vivo Y33s 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 37Фото 8 |
Бюджетний» чипований " смартфон для невибагливої аудиторії рядових користувачів. модель дотримується правила "без усіляких надмірностей". У ній встановлений звичайний IPS-екран з розмірами по діагоналі 6.58 дюймів і роздільною здатністю картинки Full HD + (2408х1080 пікселів), в якості апаратної платформи тут застосовується зв'язка восьмиядерного чіпсета MediaTek Helio G80 і 4/64 ГБ пам'яті.
Потрійний лоток під дві SIM і карту microSD дозволяє безпроблемно збільшити ємність штатного сховища даних. Фотографує Vivo Y33s 64GB на потрійну основну камеру 50 + 2 + 2 МП і на об'єктив 16 МП фронталки в каплевидному вирізі дисплея. Власника смартфон ідентифікує за відбитком пальця, для чого гаджет озброїли бічним дактилоскопічним сканером. Автономну роботу девайса забезпечує батарея на 5000 мАгод з помірно швидкою процедурою заповнення енергетичних запасів на потужності 18 Вт. У стандартній комплектації апарат поставляється укупі з дротовими навушниками, захисною плівкою для екрану і прозорим чохлом.
Купити Vivo Y33s 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 23 →vivo Y33s 4/64Gb Midday Dream (Синій) | 4 999 грн. |
Vivo vivo Y33s 4/64GB Mirror Black | 6 534 грн. |
VIVO Y33s 4/64GB Midday Dream VIVO Y33s 4/64GB Midday Dream | 6 699 грн. |
Смартфон Vivo Y33s 4/64GB Mirror Black (Global Version) | 7 040 грн. |
Смартфон Vivo Y33s 4/64GB Mirror Black | 6 550 грн. |
- АКБ тримає довго
- Звук динаміка який не хрипит під час прослуховування Rock music і для розмов дуже добре -Сканер пальця, який швидко реагує на контакт - Кольорова гама передача - І весь дизайн який задовільняє мої потреби - Процесор теж радує - Немає тротлінгу - Не має люфтів у дані моделі - Камера теж радує Немає жодних недоліків Vasyl Sylchak: користуюся Vivo Y33s 128GB/4GB більше року |
Есть ли микрофон шумоподавления? Информация разная по этим вопросам
Модификації Vivo Y33s
Ціни на Vivo Y33s |
---|---|---|---|---|
Vivo Y33s 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 999 грн. | 23 пропозиції | ||
Vivo Y33s 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 890 грн. | 5 пропозицій | ||
Vivo Y33s 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 800 грн. | 2 пропозиції |
З даною моделлю таких проблем не виникало за всю годину користування.
Компанію Vivo рекомендую тому, що [censored] гарні смартфони, які добре собі рекомендують у користування і ціна є прийнятною для покупця.