Велосипед VNC Angely AC 24 2020
Фото 4 |
VNC Angely AC 24 2020 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VNC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VNC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VNC Angely AC 24 2020
Велосипед VNC Angely AC 24" XXS/11" (V9ACF-2429-WP) Pink 24" XXS (280мм/11 | 7 799 грн. |
VNC Велосипед складной VNC Angely AC 24" размер XXS рама 11 2023 Белый 506 | 8 086 грн. |
Велосипед VNC 2023' 24" Angely AC, V9ACF-2429-WP, 29см (1186) складной 506 | 8 086 грн. |
Велосипед 24 VNC Angely AC 2023 11,5 белый-розовый 5060948061186 | 8 086 грн. |
Велосипед VNC Angely AC 24" XXS/11" Білий (V9ACF-2429-WP) (5060948061186) | 8 512 грн. |