Велосипед VNC Emily AC 24 2019
VNC Emily AC 24 2019 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VNC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VNC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VNC Emily AC 24 2019
Велосипед VNC Emily АС 24" XXS/11" (V9AC-2429-WB) Pink 24" XXS (280мм/11") | 7 159 грн. |
VNC Велосипед VNC Emily AC 24" размер XXS рама 11 2023 Бело-розовый 506094 | 7 840 грн. |
Велосипед VNC Emily AC 24" XXS/11" Білий (V9AC-2429-WB) (5060948061889) | 7 840 грн. |