Велосипед VNC Ranger AC 24 2019
VNC Ranger AC 24 2019 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VNC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VNC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VNC Ranger AC 24 2019
Велосипед VNC Ranger AC 24" XXS/11" (V9AC-2429-BO) Orange 24" XXS (280мм/1 | 6 999 грн. |
VNC Велосипед VNC Ranger AC 24" размер XXS 2024 Черно-оранжевый 5060948061 | 7 224 грн. |
Велосипед VNC 2023' 24" Ranger AC, V9AC-2429-BO, 29см (1148) 5060948061148 | 7 224 грн. |
Велосипед 24 VNC Ranger AC 2023 11 черный-оранжевый V9AC-2429-BO | 7 224 грн. |