Свердловинний насос Volks 3.5QGD 1-60
Volks 3.5QGD 1-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks 3.5QGD 1-60
Усі ціни 21 →Насос скважинный шнековый Volks pumpe 3.5 Qgd 1-60-0.5кВт | 2 624 грн. |
Насос скважинный шнековый VOLKS pumpe 3,5 QGD 1-60-0,5кВт 3,5 дюйма! + каб | 3 114 грн. |
Volks Volks Насос свердловинний шнековий pumpe 3,5 QGD 1-60-0,5кВт 3,5 дюй | 2 564 грн. |
VOLKS pumpe 3,5 QGD 1-60 | 2 787 грн. |
VOLKS pumpe Насос скважинный шнековый VOLKS pumpe 3,5 QGD 1-60-0.5кВт 3.5 | 3 114 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Volks 3.5QGD 1-60
Ціни на Volks 3.5QGD 1-60 |
---|---|---|---|---|
Volks 3.5QGD 1-50 | від 2 409 грн. | 22 пропозиції | ||
Volks 3.5QGD 1.8-50 | від 2 804 грн. | 21 пропозиція | ||
Volks 3.5QGD 1-60 | від 2 564 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →