Душова кабіна Volle De la Noche 10-40-195 120x89 ліва
Фото 5 |
Volle De la Noche 10-40-195 L 120x89 ліва 120x89 права |
|
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle De la Noche 10-40-195 120x89 ліва
Левосторнняя кабінка 120х90 см VOLLE DE LA NOCHE 10-40-195L-BLACK | 34 236 грн. |
Лівосторння кабінка 120х90 см VOLLE DE LA NOCHE 10-40-195L-BLACK | 34 236 грн. |
Прямокутна кабіна 120х90 мм VOLLE DE LA NOCHE 10-40-195-BLACK | 34 236 грн. |
Модификації Volle De la Noche 10-40-195
Ціни на Volle De la Noche 10-40-195 |
---|---|---|---|---|
Volle De la Noche 10-40-195 120x89 ліва | від 34 236 грн. | 3 пропозиції | ||
Volle De la Noche 10-40-195 120x89 права | від 34 236 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →