Змішувач Volle Sota 1538.100101
Фото 3 |
Volle Sota 1538.100101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Sota 1538.100101
Усі ціни 27 →Змішувач для душу Volle Sota чорний матовий 1538.100104 | 4 377 грн. |
Змішувач для душу одноважільний VOLLE SOTA хром латунь без душового набору | 2 824 грн. |
Змішувач для душу Volle SOTA чорний матовий (1538.100104) 1538.100104 | 4 377 грн. |
Смеситель для душа Volle Sota 1538.100104, 35 мм, de la noche 195173 | 4 377 грн. |
Змішувач для ванни Volle Sota Хром (1538.100101) 1538.100101 | 2 824 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →