Змішувач Volle Leon 15213100
Фото 4 |
Volle Leon 15213100 |
|
У комплекті зі змішувачем йдуть дві ручки: хромована і чорна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Leon 15213100
Усі ціни 36 →Змішувач для душу Volle Leon чорний матовий 1511.100104 | 3 003 грн. |
Змішувач для душу одноважільний VOLLE LEON хром латунь без душового набору | 2 730 грн. |
Смеситель для душа Volle Leon 1511.100101, 35 мм, cromo 195015 | 2 730 грн. |
Змішувач для душу Volle LEON чорний матовий (1511.100104) 1511.100104 | 3 003 грн. |
Змішувач для душу Volle Leon 35 мм хром 1511.100101 | 2 730 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →