Змішувач Volle Cruze 1547.030201
Фото 7 |
Volle Cruze 1547.030201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cruze 1547.030201
Усі ціни 44 →Змішувач прихованого монтажу з перемикачем VOLLE CRUZE чорний латунь 160мм | 2 266 грн. |
Смеситель для ванны Volle Cruze 1547.030204, скрытый монтаж, de la noche 1 | 2 266 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Volle CRUZE нікель (1547.030202) 15 | 2 266 грн. |
Змішувач для ванни Volle Cruze прихований монтаж (1547.030202) 1547.030202 | 2 266 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для ванни Volle CRUZE (1547.030201) | 2 266 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →