Ванна Volle Iberia New 170x75 см
Очікується у продажу 8 127 грн. Матеріал корпуса: акрил; Товщина стінок (мм): 5; Країна походження бренду: Іспанія; Гарантія виробника: 7 років; Габарити (мм): 1700x750; Глибина ванни (мм): 450; |
Volle Iberia New 170x75 TS-1772140 |
|
Ванна виготовлена з акрилу товщиною 5 мм
Опціонально може комплектуватися лицьовій і бічній панелями, ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Volle Iberia New
Ціни на Volle Iberia New |
---|---|---|---|---|
Volle Iberia New 150x75 см | від 7 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Volle Iberia New 160x75 см | від 7 642 грн. | 2 пропозиції | ||
Volle Iberia New 170x75 см | від 8 127 грн. | 2 пропозиції |