Стабілізатор напруги Volter EtalonS 11 11000 Вт
Volter EtalonS 11 11000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 11000 Вт
Вхідна напруга:105 – 330 В
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter EtalonS 11 11000 Вт
Усі ціни 22 →Стабілізатор напруги Volter EtalonS-11 | 39 828 грн. |
Стабилизатор напряжения Volter EtalonS-11 | 39 840 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Etalon S-11 | 39 840 грн. |
Стабілізатор напруги Volter EtalonS-11 107918-155 | 39 840 грн. |
Volter Volter EtalonS-11 | 39 840 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Volter EtalonS 11:
- Номінальні вхідні напруги — 130 – 330 В
Модификації Volter EtalonS 11
Ціни на Volter EtalonS 11 |
---|---|---|---|---|
Volter EtalonS 4 3500 Вт | від 22 099 грн. | 22 пропозиції | ||
Volter EtalonS 5.5 5500 Вт | від 26 210 грн. | 15 пропозицій | ||
Volter EtalonS 7 7000 Вт | від 29 699 грн. | 20 пропозицій | ||
Volter EtalonS 9 9000 Вт | від 36 050 грн. | 24 пропозиції | ||
Volter EtalonS 11 11000 Вт | від 39 499 грн. | 23 пропозиції | ||
Volter EtalonS 14 14000 Вт | від 41 399 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →