Стабілізатор напруги Volter Smart 11 11000 Вт
Відео 2 |
Volter Smart 11 11000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 11000 Вт
Вхідна напруга:110 – 380 В
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Smart 11 11000 Вт
Усі ціни 27 →Стабілізатор напруги Volter Smart-11 | 44 028 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Smart 11 | 39 720 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Smart-11 107918-135 | 44 040 грн. |
Стабилизатор напряжения Volter Smart-11 | 44 040 грн. |
Volter Volter Smart-11 | 44 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Volter Smart 11
Ціни на Volter Smart 11 |
---|---|---|---|---|
Volter Smart 9 9000 Вт | від 37 686 грн. | 28 пропозицій | ||
Volter Smart 11 11000 Вт | від 39 720 грн. | 29 пропозицій | ||
Volter Smart 14 14000 Вт | від 47 327 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →