Стабілізатор напруги Volter EtalonS 5.5 5500 Вт
Volter EtalonS 5.5 5500 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 5500 Вт
Вхідна напруга:105 – 330 В
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter EtalonS 5.5 5500 Вт
Усі ціни 14 →Стабілізатор напруги Volter EtalonS-5,5 | 26 210 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Etalon S-5.5 | 26 220 грн. |
Стабілізатор напруги Volter EtalonS-5.5 107918-158 | 26 220 грн. |
Volter Volter EtalonS-5,5 | 26 220 грн. |
Стабилизатор Volter EtalonS-5,5 00-00007594 | 26 220 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Volter EtalonS 5.5:
- Номінальні вхідні напруги — 130 – 330 В
Модификації Volter EtalonS 5.5
Ціни на Volter EtalonS 5.5 |
---|---|---|---|---|
Volter EtalonS 4 3500 Вт | від 22 099 грн. | 22 пропозиції | ||
Volter EtalonS 5.5 5500 Вт | від 26 210 грн. | 15 пропозицій | ||
Volter EtalonS 7 7000 Вт | від 29 699 грн. | 20 пропозицій | ||
Volter EtalonS 9 9000 Вт | від 36 050 грн. | 23 пропозиції | ||
Volter EtalonS 11 11000 Вт | від 39 499 грн. | 22 пропозиції | ||
Volter EtalonS 14 14000 Вт | від 41 399 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →