Стабілізатор напруги Volter 2100 2200 Вт
Volter 2100 2200 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 2200 Вт
Вхідна напруга:160 – 250 В
Точність на виході (±):3 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Напруга на виході 220 В (три розетки), 110 В (1 розетка) та 100 В (1 розетка). Пульт у комплекті.
Всі характеристики
Купити Volter 2100 2200 Вт
Усі ціни 9 →Стабілізатор напруги Volter-2100 | 22 790 грн. |
Volter Стабілізатор напруги -2100 25060 | 23 099 грн. |
Volter VOLTER-2100 | 22 800 грн. |
Стабілізатор напруги Volter-2100 безкоштовна доставка+накладений за наш ра | 22 800 грн. |
Стабілізатор напруги для HI-FI техніки 100 В і 120 В Volter 2100, 2200 Вт | 22 800 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →