Стабілізатор напруги Volter Parus 14 14000 Вт
Фото 5 |
Volter Parus 14 14000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 14000 Вт
Вхідна напруга:130 – 330 В
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Parus 14 14000 Вт
Усі ціни 14 →Стабілізатор напруги Volter Parus - 14 | 45 110 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Parus-14 | 45 120 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Parus-14 107918-147 | 45 120 грн. |
Стабилизатор напряжения Volter Parus-14 | 45 120 грн. |
Volter Volter Parus-14 | 45 120 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Volter Parus 14
Ціни на Volter Parus 14 |
---|---|---|---|---|
Volter Parus 7 7000 Вт | від 31 430 грн. | 9 пропозицій | ||
Volter Parus 9 9000 Вт | від 37 790 грн. | 11 пропозицій | ||
Volter Parus 11 11000 Вт | від 41 990 грн. | 16 пропозицій | ||
Volter Parus 14 14000 Вт | від 45 110 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →