Стабілізатор напруги Volter Parus 7 7000 Вт
Відео 1Фото 5 |
Volter Parus 7 7000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 7000 Вт
Вхідна напруга:130 – 330 В
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Parus 7 7000 Вт
Усі ціни 9 →Стабілізатор напруги Volter Parus - 7 | 31 430 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Parus-7 107918-144 | 31 440 грн. |
Стабилизатор напряжения Volter Parus-7 | 31 440 грн. |
Стабилизатор Volter Parus 7 00-00007571 | 31 440 грн. |
Стабилизатор Volter Parus-7 | 31 440 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Volter Parus 7
Ціни на Volter Parus 7 |
---|---|---|---|---|
Volter Parus 7 7000 Вт | від 31 430 грн. | 10 пропозицій | ||
Volter Parus 9 9000 Вт | від 37 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Volter Parus 11 11000 Вт | від 41 990 грн. | 14 пропозицій | ||
Volter Parus 14 14000 Вт | від 45 110 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →