Стабілізатор напруги Volter Parus 33 33000 Вт (3X1156)
Фото 6 |
Volter Parus 33 33000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 33000 Вт
Вхідна напруга:130 – 330 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Parus 33 33000 Вт
Усі ціни 9 →Volter Volter Parus-33 (3*11) | 126 000 грн. |
Стабилизатор Volter Parus 33 (3x11) 00-00010554 | 126 000 грн. |
Стабилизатор напряжения инверторный трехфазный VOLTER СНПТТ Parus-33 (3300 | 126 000 грн. |
Стабілізатор напруги інверторний трифазний VOLTER СНПТТ Parus-33 (33000Вт) | 126 000 грн. |
Volter Parus-33 | 126 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Volter Parus 33
Ціни на Volter Parus 33 |
---|---|---|---|---|
Volter Parus 21 21000 Вт | від 94 320 грн. | 9 пропозицій | ||
Volter Parus 27 27000 Вт | від 113 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Volter Parus 33 33000 Вт | від 114 480 грн. | 9 пропозицій | ||
Volter Parus 42 42000 Вт | від 135 360 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →