Стабілізатор напруги Volter Parus 42 42000 Вт (3X1456)
Фото 6 |
Volter Parus 42 42000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 42000 Вт
Вхідна напруга:130 – 330 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Parus 42 42000 Вт
Усі ціни 9 →Volter Volter Parus-42 (3*14) | 135 360 грн. |
Стабилизатор Volter Parus 42 (3x14) 00-00010555 | 135 360 грн. |
Стабилизатор напряжения инверторный трехфазный VOLTER СНПТТ Parus-42 (4200 | 135 360 грн. |
Стабілізатор напруги інверторний трифазний VOLTER СНПТТ Parus-42 (42000Вт) | 135 360 грн. |
Volter Parus-42 | 135 360 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Volter Parus 42
Ціни на Volter Parus 42 |
---|---|---|---|---|
Volter Parus 21 21000 Вт | від 94 320 грн. | 9 пропозицій | ||
Volter Parus 27 27000 Вт | від 113 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Volter Parus 33 33000 Вт | від 114 480 грн. | 9 пропозицій | ||
Volter Parus 42 42000 Вт | від 135 360 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →