Стабілізатор напруги Volter Smart 27 27000 Вт
Відео 1Фото 4 |
Volter Smart 27 27000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 27000 Вт
Вхідна напруга:130 – 330 В
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Smart 27 27000 Вт
Усі ціни 24 →Стабілізатор напруги Volter Smart-27 | 89 682 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Smart 27 | 89 700 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Smart-27 107918-139 | 89 700 грн. |
Стабилизатор напряжения Volter Smart-27 | 89 700 грн. |
Volter Volter Smart-27 | 89 700 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Volter Smart 27
Ціни на Volter Smart 27 |
---|---|---|---|---|
Volter Smart 18 18000 Вт | від 63 343 грн. | 24 пропозиції | ||
Volter Smart 22 22000 Вт | від 65 399 грн. | 26 пропозицій | ||
Volter Smart 27 27000 Вт | від 89 682 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →