Автомобільний інвертор Voltronic Power NV-3000
Voltronic Power NV-3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power NV-3000
Инвертор напряжения NV-3000(1600Вт)+LCD, 12 / 220V, approximated, 1 универ | 4 165 грн. |
Voltronic NV-3000(1600Вт)+LCD 28418 | 4 299 грн. |
Інвертор напруги NV-3000(1600Вт)+LCD, 12/220V, approximated, 1 універсальн | 5 210 грн. |
Інвертор напруги Voltronic NV-3000 (1600Вт)+LCD, 12/220V, approximated, 1 | 5 757 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →