Приціл Vortex Crossfire II 2-7x32 Scout
Відео 1Фото 3 |
Vortex Crossfire II 2-7x32 Scout
Тип:оптичний
Кратність збільшення:2 – 7 x
Діаметр об'єктива:32 мм
Поле зору на 100 м:12.8 – 3.65 м
Довжина прицілу:254 мм
Всі характеристики
Характеристики Crossfire II 2-7x32 Scout
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Crossfire II 2-7x32 Scout
Усі ціни 19 →Vortex Crossfire II 2-7x32 Scout Scope із сіткою V-PLEX (MOA) | 7 640 грн. |
Прицел Vortex Crossfire Ii Scout Scope 2-7х32 марка V-Plex (MOA), труба 25 | 8 451 грн. |
Vortex Crossfire II 2-7x32 Scout Scope с сеткой V-PLEX (MOA) | 8 240 грн. |
Оптический прицел Vortex Crossfire II 2-7x32 Scout Scope V-Plex (MOA) (CF2 | 8 450 грн. |
Приціл Vortex Crossfire II Scout Scope 2-7х32 марка V-Plex (MOA) (CF2-3100 | 8 450 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди