Приціл Vortex Venom 5-25x56 FFP EBR-7C MRAD
Відео 14Фото 27 |
Vortex Venom 5-25x56 FFP EBR-7C MRAD
Тип:оптичний
Кратність збільшення:5 – 25 x
Діаметр об'єктива:56 мм
Поле зору на 100 м:7.5 – 1.5 м
Довжина прицілу:388 мм
Всі характеристики
Характеристики Venom 5-25x56 FFP EBR-7C MRAD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Venom 5-25x56 FFP EBR-7C MRAD
Усі ціни 18 →Vortex Venom 5-25x56 FFP с сеткой EBR-7C МRAD | 29 561 грн. |
Оптический прицел Vortex Venom 5-25x56 FFP приц. сетка EBR-7C MRAD, под ко | 29 560 грн. |
Приціл Vortex Venom 5-25x56 FFP з сіткою EBR-7C MRAD (VEN-52502) | 29 560 грн. |
Прицел Vortex Venom 5-25x56 FFP с сеткой EBR-7C MRAD (VEN-52502) VEN-52502 | 26 493 грн. |
Оптичний приціл Vortex Venom 5-25x56 FFP з сіткою EBR-7C MRAD (VEN-52502) | 29 560 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди