Приціл Vortex Crossfire II 1-4x24 (V-Brite) (CF2-31037)
Відео 3Фото 4 |
Vortex Crossfire II 1-4x24 (V-Brite)
Тип:оптичний («загонник»)
Кратність збільшення:1 – 4 x
Діаметр об'єктива:24 мм
Поле зору на 100 м:29.3 – 7.31 м
Довжина прицілу:228 мм
Всі характеристики
Характеристики Crossfire II 1-4x24 (V-Brite)
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Crossfire II 1-4x24 (V-Brite)
Усі ціни 16 →Приціл оптичний Vortex Crossfire II AR1-4x24 V-Brite (CF2-31037) | 9 792 грн. |
Прицел Прицел оптический Vortex Crossfire Ii AR1-4x24 V-Brite Ir (CF2-3103 | 11 000 грн. |
Прицел оптический Vortex Crossfire II AR1-4x24 V-Brite IR (CF2-31037) 9260 | 10 999 грн. |
Приціл оптичний Vortex Crossfire II 1-4x24 (V-Brite IR) (926059) | 10 999 грн. |
Приціл оптичний Vortex Crossfire II AR1-4x24 V-Brite (CF2-31037) 926059 | 10 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди