Приціл Vortex Spitfire HD 5x Gen II (SPR-500)
Відео 3Фото 8 |
Vortex Spitfire HD 5x Gen II
Тип:призматичний
Кратність збільшення:5 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:91 мм
Всі характеристики
Характеристики Spitfire HD 5x Gen II
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Spitfire HD 5x Gen II
Приціл оптичний Vortex Spitfire HD Gen II 5x Prism Scope (SPR-500) | 21 312 грн. |
Vortex Spitfire HD Gen II 5X сетка AR-BDC4 | 26 445 грн. |
Призматичний приціл Vortex Spitfire HD Gen II 5X сітка AR-BDC4 | 26 445 грн. |
Приціл призматичний Vortex Spitfire HD Gen II 5-х із сіткою AR-BDC4 | 25 800 грн. |
Відеоогляди