Коліматорний приціл Vortex SPARC AR Red Dot 2MOA
Відео 1Фото 6 |
Vortex SPARC AR Red Dot 2MOA
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:22 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:74 мм
Працює як від батарейки так і від сонячної батареї.
Всі характеристики
Характеристики SPARC AR Red Dot 2MOA
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex SPARC AR Red Dot 2MOA
Усі ціни 18 →Приціл коліматорний Vortex SPARC AR Red Dot 2MOA (SPC-AR2) | 9 983 грн. |
Прицел Прицел коллиматорный Vortex Sparc Ar Red Dot 2MOA (SPC-AR2) | 11 000 грн. |
Vortex SPARC AR Red Dot 2MOA (SPC-AR2) 25116-12 | 10 449 грн. |
Прицел коллиматорный Vortex SPARC AR Red Dot 2MOA (SPC-AR2) 929062 | 10 999 грн. |
Приціл коліматорний Vortex SPARC AR Red Dot 2MOA (SPC-AR2) 929062 | 10 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди