Приціл Vortex Spitfire HD 3x Gen II (SPR-300)
Відео 4Фото 8 |
Vortex Spitfire HD 3x Gen II
Тип:призматичний
Кратність збільшення:3 x
Діаметр об'єктива:21 мм
Поле зору на 100 м:12.6 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:76 мм
Всі характеристики
Характеристики Spitfire HD 3x Gen II
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Spitfire HD 3x Gen II
Усі ціни 29 →Приціл оптичний Vortex Spitfire 3x Prism II Scope AR-BDC4 Reticle (SPR-300 | 19 199 грн. |
Прицел Vortex Spitfire Hd Gen Ii 3-х c сеткой AR-BDC4 | 23 530 грн. |
Vortex Spitfire HD Gen II 3X сетка AR-BDC4 | 23 534 грн. |
Vortex Spitfire 3x Prism II Scope AR-BDC4 Reticle (SPR-300) 25111-12 | 20 999 грн. |
Прицел коллиматорный Vortex Spitfire 3x Prism II Scope AR-BDC4 Reticle (SP | 20 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди