Коліматорний приціл Vortex Razor AMG UH-1 Gen II Holographic Sight (929303)
Відео 1Фото 5 |
Vortex Razor AMG UH-1 Gen II Holographic Sight
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:99 мм
Всі характеристики
Характеристики Razor AMG UH-1 Gen II Holographic Sight
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Razor AMG UH-1 Gen II Holographic Sight
Усі ціни 8 →Vortex AMG UH-1 GEN II 1 MOA | 46 740 грн. |
Коллиматорный прицел Vortex Голографический AMG UH-1 GEN II 1 MOA (AMG-HS0 | 45 590 грн. |
Коліматорний приціл Vortex Голографічний AMG UH-1 GEN II 1 MOA (AMG-HS02) | 46 740 грн. |
Vortex Коліматорний приціл Vortex Голографічний AMG UH-1 GEN II 1 MOA (AMG | 46 740 грн. |
Голографічний приціл Vortex AMG UH-1 GEN II 1 MOA | 46 740 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди