Настінне кріплення Walfix R-614B
Walfix R-614B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix R-614B
Усі ціни 18 →Walfix R-614B | 3 121 грн. |
Кронштейн для ТБ Walfix R-614B | 3 501 грн. |
Кронштейн для ТВ Walfix R-614B | 3 444 грн. |
Кронштейн Walfix r-614b (VESA800х400) | 3 112 грн. |
Кронштейн Walfix R-614B | 3 199 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →