Жорсткий диск WD AV-25 2.5" WD5000LUCT 500 ГБ
WD WD5000LUCT 500 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD AV-25 2.5" WD5000LUCT 500 ГБ
Усі ціни 23 →Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB WD AV-25 16MB 5400rpm (WD5000LUCT) Refurbi | 643 грн. |
Жорсткий диск 2.5" 500Gb Western Digital AV-25, SATA2, 16Mb, 5400 rpm (WD5 | 537 грн. |
WD AV-25 500 Gb (WD5000LUCT) | 497 грн. |
WD Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 500GB WD (# WD5000LUCT #) # WD5000LUCT | 635 грн. |
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 500GB WD (# WD5000LUCT #) # WD5000LUCT # | 635 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації WD AV-25 2.5" WD5000LUCT
Ціни на WD AV-25 2.5" WD5000LUCT |
---|---|---|---|---|
WD AV-25 2.5" WD5000LUCT 500 ГБ | від 497 грн. | 23 пропозиції | ||
WD AV-25 2.5" WD10JUCT 1 ТБ | від 1 392 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →