SSD WD Black SN770 WDS100T3X0E 1 ТБ
Відео 18Фото 7 |
WD WDS100T3X0E |
|
Продуктивний твердотільний накопичувач формату M.2, орієнтований масового споживача. Входить до оновленої лінійки високошвидкісних накопичувачів WD Black на базі оновленої платформи Innogrit IG5220, яка грамотно використовує технічні рішення як у бюджетному, так і в елітному класі. Зокрема йдеться про використання чотириканального контролера за допомогою технології HMB, яка прийшла на місце дорогої буферної SDRAM-пам'яті.
В рамках свого сімейства модель відноситься до старших рішень, а загалом її можна віднести до середнього цінового сегменту. Вона позиціонується в ролі оптимального рішення для сучасних ігрових ПК та ноутбуків, які підтримують інтерфейс NVMe та шину обміну даними PCI-E 4.0. Як заявляє виробник, нова платформа забезпечує оптимальний баланс між кінцевою вартістю, надійністю накопичувача та швидкістю його роботи.
У прес-релізі йдеться про 40% приріст продуктивності та 20% підвищення енергоефективності до 20% порівняно з попереднім поколінням накопичувачів WD Black. У модельному ряду WD SN770 можна зустріти варіанти ємністю 250 ГБ, 500 ГБ, 1 ТБ та 2 ТБ. Версія ємністю 1 ТБ є найшвидшою: пропускна здатність при операціях читання складає 5150 МБ/с, при записі - 4 900 МБ/с. Високий рівень надійності підтверджує 5-річна офіційна гарантія та гідний ресурс гарантованого запису (TBW) у 600 ТБ. Фірмова утиліта WD Dashboard, що йде в комплекті з накопичувачем, для моніторингу температури та працездатності, копіювання та резервації даних, архівування та бекапа.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Black SN770 WDS100T3X0E 1 ТБ
Усі ціни 40 →SSD WD Black SN770 WDS100T3X0E 1 ТБ | 3 289 грн. |
Ssd накопичувач WD Black SN770 1 TB (WDS100T3X0E) | 3 385 грн. |
SSD-накопичувач Western Digital Black SN770 NVMe 1TB M.2 PCIe 4.0 x4 (WDS1 | 3 569 грн. |
SSD накопитель Western Digital Black sn770 1tb m.2 2280 (wds100t3x0e) | 3 561 грн. |
Western Digital Black SN770 1 TB (WDS100T3X0E) | 3 314 грн. |
Модификації WD Black SN770 WDS100T3X0E
Ціни на WD Black SN770 WDS100T3X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN770 WDS250G3X0E 250 ГБ | від 2 305 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ | від 2 210 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS100T3X0E 1 ТБ | від 3 136 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ | від 5 180 грн. | 5 пропозицій |