SSD WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ
Відео 18Фото 7 |
WD WDS200T3X0E |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ
SSD накопичувач WD Black SN770 2 TB (wdS200T3X0E) Black SN770 2 TB (wdS200 | 6 072 грн. |
SSD накопичувач WD Black SN770 2 TB WDS200T3X0E | 5 180 грн. |
WD Black SN770 2TB M.2 (WDS200T3X0E) | 6 560 грн. |
Western Digital WDS200T3X0E | 6 630 грн. |
WD Black SN770 2TB M.2 (WDS200T3X0E) | 6 720 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD Black SN770 WDS200T3X0E
Ціни на WD Black SN770 WDS200T3X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN770 WDS250G3X0E 250 ГБ | від 2 305 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ | від 2 210 грн. | 49 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS100T3X0E 1 ТБ | від 3 136 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ | від 5 180 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →