Жорсткий диск WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200
WD Red Pro 4TB 3,5" (WD4001FFSX) | 10 783 грн. |
WD Red Pro 4TB 3,5" (WD4001FFSX) | 10 520 грн. |
WD Red Pro 4TB 3,5" (WD4001FFSX) | 10 783 грн. |
WD Red Pro 4TB 3,5" (WD4001FFSX) | 11 046 грн. |
Диск на 8ТБ дуже гамірний. під час використання потріскує. Якщо купуєте для домашнього NAS то розміщуйте його не там де хтось спить Об'єм Шум MrG0d: користуюся WD WD8003FFBX менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації WD Red Pro WD4001FFSX
Ціни на WD Red Pro WD4001FFSX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 4 055 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 10 520 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 5 948 грн. | 57 пропозицій | ||
WD Red Pro WD5001FFWX 5 ТБ | від 13 400 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6001FFWX 6 ТБ 6001FFWX | від 15 600 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 10 280 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 7 400 грн. | 69 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 8 255 грн. | 65 пропозицій | ||
WD Red Pro WD101KFBX 10 ТБ 256/7200 | від 16 360 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 12 158 грн. | 67 пропозицій | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 10 999 грн. | 52 пропозиції | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 13 042 грн. | 22 пропозиції | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 15 092 грн. | 28 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 16 470 грн. | 46 пропозицій | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 17 570 грн. | 37 пропозицій | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 21 624 грн. | 28 пропозицій | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 29 040 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →