Жорсткий диск WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ
Усі ціни 27 →Внутренний жесткий диск Wd Red Pro 20 Tb (WD201KFGX) | 22 298 грн. |
Жорсткий диск WD Red Pro 20 TB (WD201KFGX) | 22 513 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Red Pro 20 Tb (WD201KFGX) | 22 512 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Red Pro 20TB SATA/512MB (WD201KFGX) | 22 799 грн. |
Жесткий диск WD Red Pro 20Tb WD201KFGX | 21 731 грн. |
ще 20 пропозицій
Диск на 8ТБ дуже гамірний. під час використання потріскує. Якщо купуєте для домашнього NAS то розміщуйте його не там де хтось спить Об'єм Шум MrG0d: користуюся WD WD8003FFBX менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації WD Red Pro WD201KFGX
Ціни на WD Red Pro WD201KFGX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 4 055 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 10 520 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 5 963 грн. | 54 пропозиції | ||
WD Red Pro WD5001FFWX 5 ТБ | від 13 400 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6001FFWX 6 ТБ 6001FFWX | від 15 600 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 10 280 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 7 400 грн. | 69 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 8 285 грн. | 61 пропозиція | ||
WD Red Pro WD101KFBX 10 ТБ 256/7200 | від 16 360 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 12 203 грн. | 65 пропозицій | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 10 999 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 13 092 грн. | 21 пропозиція | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 15 328 грн. | 27 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 16 507 грн. | 45 пропозицій | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 17 375 грн. | 36 пропозицій | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 21 731 грн. | 27 пропозицій | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 29 040 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →