SSD Crucial T700 CT1000T700SSD3 1 ТБ без радіатора
Відео 21Фото 7 |
Crucial CT1000T700SSD3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial T700 CT1000T700SSD3 1 ТБ без радіатора
Усі ціни 27 →Crucial T700 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (CT1000T700SSD3) CT1000T700SSD3 | 8 522 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB T700 Micron (CT1000T700SSD3) | 8 761 грн. |
SSD накопичувач Crucial T700 1 TB (CT1000T700SSD3) | 7 929 грн. |
Ssd накопичувач Crucial T700 1 TB (CT1000T700Ssd3) | 7 699 грн. |
Crucial T700 1 Tb (CT1000T700SSD3) | 7 997 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial T700 CT1000T700SSD3
Ціни на Crucial T700 CT1000T700SSD3 |
---|---|---|---|---|
Crucial T700 CT1000T700SSD3 1 ТБ без радіатора | від 7 570 грн. | 27 пропозицій | ||
Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 ТБ з радіатором | від 7 856 грн. | 27 пропозицій | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 ТБ без радіатора | від 13 240 грн. | 31 пропозиція | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD5 2 ТБ з радіатором | від 14 133 грн. | 29 пропозицій | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD3 4 ТБ без радіатора | від 26 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD5 4 ТБ з радіатором | від 26 640 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →