SSD WD Blue SN550 WDS250G2B0C 250 ГБ
Відео 17Фото 6 | 2 031 грн. Купити! SSD-накопичувач WD Blue SN550 250GB (WDS250G2B0C) [81939]Маркетплейс: Rozetka.ua GeekonЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
WD WDS250G2B0C |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD Blue SN550 WDS250G2B0C
Ціни на WD Blue SN550 WDS250G2B0C |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN550 WDS250G2B0C 250 ГБ | від 2 031 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue SN550 WDS500G2B0C 500 ГБ | від 2 002 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Blue SN550 WDS100T2B0C 1 ТБ | від 4 575 грн. | 26 пропозицій | ||
WD Blue SN550 WDS200T2B0C 2 ТБ | від 4 470 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →