Мангал / барбекю Weber Genesis II E-410
Відео 9Фото 6 |
Weber Genesis II E-410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Genesis II E-410
Усі ціни 7 →Weber Genesis II E-410 Gbs 62010133 | 74 680 грн. |
Гриль газовый Weber Genesis II E-410 GBS (62011175) | 105 799 грн. |
Газовий гриль Weber Genesis II E-410 GBS (62011175) | 105 799 грн. |
Газовий гриль WEBER Genesis II E-410 GBS, чорний (62011175) | 105 799 грн. |
Газовий гриль Weber Genesis II E-410 GBS | 105 799 грн. |
Газовий гриль E-410 Genesis II GBS Weber 62011175 | 105 799 грн. |
Газовий гриль Weber Genesis® II E410 GBS чорний (62011175) | 105 799 грн. |
Відеоогляди