Електрогенератор Weekender GS2200i
Відео 1Фото 3 |
Weekender GS2200i |
|
USB-вихід для зарядки пристроїв
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weekender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weekender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weekender GS2200i
Усі ціни 11 →Генератор инверторный Weekender GS2200i | 19 655 грн. |
Инверторный генератор Weekender GS2200I 911965 | 19 655 грн. |
Інверторний генератор Weekender GS2200i 1264 | 19 655 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Weekender GS2200i 101339-14 | 19 655 грн. |
Інверторний генератор Weekender GS2200i БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА І НАЛОЖКА АБО | 19 655 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →