Електрогенератор Weekender D1200i
Відео 2Фото 8 |
Weekender D1200i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weekender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weekender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weekender D1200i
Усі ціни 11 →Генератор инверторный Weekender D1200i | 13 614 грн. |
Генератор инверторный Weekender D1200i 122241 | 13 614 грн. |
Інверторний генератор Weekender D1200i 1259 | 13 614 грн. |
Генератор бензиновий інверторний Weekender D1200i 101339-3 | 13 614 грн. |
Інверторний генератор Weekender D1200i БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА І НАЛОЖКА АБО | 13 614 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Weekender D1200i
Ціни на Weekender D1200i |
---|---|---|---|---|
Weekender D1200i | від 13 399 грн. | 11 пропозицій | ||
Weekender D1500i | від 14 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Weekender D1800i | від 17 390 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →