Електрогенератор Weekender GS1800i
Фото 5 |
Weekender GS1800i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weekender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weekender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weekender GS1800i
Усі ціни 11 →Генератор инверторный Weekender GS1800i | 16 836 грн. |
Инверторный генератор Weekender GS1800i 948509 | 16 836 грн. |
Інверторний генератор Weekender GS1800i 1262 | 16 836 грн. |
Генератор бензиновий інверторний Weekender GS1800i 101339-17 | 16 836 грн. |
Інверторний генератор Weekender GS1800i БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА І НАЛОЖКА АБО | 16 836 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →