Електрогенератор Weekender X1200i
Відео 3Фото 6 |
Weekender X1200i 1 кВт макс.1.2 кВт 1.7 кВт макс.2 кВт |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weekender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weekender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weekender X1200i
Усі ціни 11 →Генератор инверторный Weekender X1200i | 12 808 грн. |
Генератор инверторный Weekender X1200i 104445 | 12 808 грн. |
Інверторний генератор Weekender X1200i 1258 | 12 808 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Weekender X1200i 101339-2 | 12 808 грн. |
Інверторний генератор Weekender X1200i БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА И НАЛОЖКА ИЛИ С | 12 808 грн. |
ще 6 пропозицій
21 січня 2023, 17:22
Ремонт-разбор: какой диаметр и высота поршня? #
Кто разбирал или чинил сие чудо? Нужны точные размеры поршня?! Как организованно подъем клапанов (толкателями или шестеренками)?
Нипишите, если у кого есть подобная инфа, пожалуйста.
oomaxoo13@gmail.com
anonim
31 травня 2018, 21:03
В рабочем режиме выросли обороти мотора иперестал давать 220 #
такое ощущение что мотор работает без нагрузки.куда обратится
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Weekender X1200i
Ціни на Weekender X1200i |
---|---|---|---|---|
Weekender X1200i | від 12 808 грн. | 11 пропозицій | ||
Weekender X2000i | від 18 528 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →