Електрогенератор Weekender D2500i
Відео 5Фото 5 |
Weekender D2500i 2 кВт макс.2.5 кВт 3 кВт макс.3.5 кВт |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weekender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weekender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weekender D2500i
Усі ціни 11 →Генератор инверторный Weekender D2500i | 22 475 грн. |
Генератор инверторный Weekender D2500i 121409 | 22 475 грн. |
Інверторний генератор Weekender D2500i 1265 | 22 475 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Weekender D2500i 101339-7 | 22 475 грн. |
Інверторний генератор Weekender D2500i БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА І НАЛОЖКА АБО | 22 475 грн. |
ще 6 пропозицій
anonim
1 січня 2016, 16:16
После полугодовалого перерыва не могу запустить подскажите в чом проблема #
anonim
10 січня 2020, 16:04
Пробовал добраться до свечи не могу снять железный насвечник #
Нужно ли применять силу,или есть какая-то хитрость, провернуть? Поддеть? Нажать? Не встречал таких железных насвечников. Подскажите.у меня Генератор Weekender D3500i
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Weekender D2500i
Ціни на Weekender D2500i |
---|---|---|---|---|
Weekender D2500i | від 22 475 грн. | 11 пропозицій | ||
Weekender D3500i | від 26 825 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →