Витяжка Weilor WT 67 SS нержавіюча сталь
Фото 8 |
Weilor WT 67 SS нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WT 67 SS нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Кухонна витяжка Weilor WT 67 SS | 4 319 грн. |
Вытяжка телескопическая weilor wt 67 ss | 4 315 грн. |
Кухонная вытяжка Weilor WT 67 SS | 4 319 грн. |
Витяжка кухонна Weilor WT 67 SS | 4 319 грн. |
Вытяжка WEILOR WT 67 SS | 4 319 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Weilor WT 67 SS
Ціни на Weilor WT 67 SS |
---|---|---|---|---|
Weilor WT 67 WH білий | від 4 315 грн. | 8 пропозицій | ||
Weilor WT 67 SS нержавіюча сталь | від 4 315 грн. | 8 пропозицій | ||
Weilor WT 67 FBL чорний | від 4 315 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →