Витяжка Weilor WK 63 FBL чорний
Фото 11 |
Weilor WK 63 FBL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WK 63 FBL чорний
Усі ціни 9 →Кухонна витяжка Weilor WK 63 FBL | 3 599 грн. |
Вытяжка купольная weilor wk 63 fbl | 3 596 грн. |
Кухонная вытяжка Weilor WK 63 FBL | 3 419 грн. |
Витяжка кухонна Weilor WK 63 FBL | 3 599 грн. |
Вытяжка WEILOR WK 63 FBL | 3 599 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Weilor WK 63 FBL
Ціни на Weilor WK 63 FBL |
---|---|---|---|---|
Weilor WK 63 WH білий | від 3 419 грн. | 9 пропозицій | ||
Weilor WK 63 SS нержавіюча сталь | від 3 419 грн. | 8 пропозицій | ||
Weilor WK 63 FBL чорний | від 3 419 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →