Витяжка Interline Slim Ultra X/S A/60 білий
Фото 9 |
Interline Slim Ultra X/S A/60 білий потужна |
|
Продуктивна та компактна вбудована кухонна витяжка телескопічної конструкції з безвідмовною електромеханічною системою керування та LED-підсвічуванням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування значної площі (до 18 м²). Відрізняється малою глибиною (у складеному вигляді – 28,1 см, з висунутою панеллю – 47,8 см), високою потужністю всмоктування турбовентилятора (до 1000 м³/год) та помірним рівнем шуму (тільки на першій швидкості), що забезпечується використанням якісного двигуна на довговічних підшипниках.
Монтується в кухонну шафу над варильною поверхнею, при цьому видимою залишається лише торцева пластина висувного фільтра. Ширина корпусу витяжки Interline Slim Ultra X/S A/60 складає стандартні 60 см, що дозволяє їй повноцінно обслуговувати більшість популярних моделей газових/електричних кухонних плит або індукційних варильних поверхонь. Як і у більшості телескопічних моделей, ця витяжка обладнана прихованою панеллю керування, що відкривається після висування секції. Доступно регулювання швидкості обертання витяжного вентилятора (3 позиції) та увімкнення/вимкнення яскравих LED-світильників (2х1,5 Вт).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Купити Interline Slim Ultra X/S A/60 білий
Усі ціни 32 →Interline Interline Slim ULTRA X/S A/60 | 3 999 грн. |
Витяжка телескопічна INTERLINE SLIM ULTRA X/S A/60 11379 | 4 199 грн. |
INTERLINE SLIM ULTRA X/S A/60 | 4 799 грн. |
INTERLINE SLIM ULTRA X/S A/60 | 3 820 грн. |
INTERLINE SLIM ULTRA X/S A/60 | 3 801 грн. |
Високопродуктивна та компактна
Витяжка Interline Slim Ultra X/SA/60 з вбудованим дизайном примітна високою продуктивністю двигуна на рівні 1100 м³/год, що робить її ідеальною для великих кухонь. Телескопічна конструкція з висувною панеллю забезпечує компактність та ефективність. Три швидкості роботи дозволяють адаптувати витяжку до різних умов приготування, при цьому навіть на перших двох швидкостях вона працює тихо.
Простота в обслуговуванні
Interline Slim Ultra X/SA/60 не потребує частого технічного обслуговування, що є зручним для довгострокової експлуатації. Необхідно змінювати вугільний фільтр присутня лише при використанні режиму рециркуляції. Дві світлодіодні лампи забезпечують надійне освітлення та стійкі до температурних впливів та механічних пошкоджень. Жироуловлюючий блок з алюмінію легко очищається і стійкий до вологості.
Ця модель витяжки підійде тим, хто шукає надійний та потужний пристрій для ефективної вентиляції кухні з мінімальними вимогами до догляду.