Витяжка Weilor PGS 9230 IG 1000 LED Strip нержавіюча сталь (0380001)
Фото 7 |
Weilor PGS 9230 IG 1000 LED Strip нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor PGS 9230 IG 1000 LED Strip нержавіюча сталь
Усі ціни 23 →Weilor Weilor PGS 9230 IG 1000 LED Strip | 9 899 грн. |
Кухонна витяжка Weilor PGS 9230 IG 1000 LED strip | 9 899 грн. |
Витяжка декоративна зі склом WEILOR PGS 9230 IG 1000 LED Strip | 9 504 грн. |
WEILOR PGS 9230 IG 1000 LED strip | 9 900 грн. |
Вытяжка Weilor Pgs 9230 Ig 1000 Led | 9 668 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →