Вантажна шина West Lake WDA2 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
West Lake WDA2 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake WDA2 265/70 R19.5 140M
WestLake All Routes+ WDA2 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M | 8 560 грн. |
WestLake WDA2 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 8 595 грн. |
Шина WestLake All Routes+ WDA2 (провідна) 265/70 R19.5 140/138M | 9 419 грн. |